Name: Grodziczno
ID: 57
Kreis: Löbau
Alt. Name: Grodziczno ( Grodziczno )
Longitude: 19.7602°
Latitude: 53.4133°
GOV-Kennung:
Wohnorte: Gut Grodziczno, Neumark Borken, Dorf Grodziczno, Borken Mortung

Orte in der Nähe von Grodziczno

1Mortung5.35 [km]
2Zwiniarz6.28 [km]
3Tyllitz6.80 [km]
4Gwisdzin7.25 [km]
5Mroczno7.75 [km]
6Pronikau7.90 [km]
7Löbau10.16 [km]
8Rommen10.25 [km]
9Bolleszyn10.41 [km]
10Brattian10.91 [km]

Digitalisierte Bestände und Dokumente aus Grodziczno

Sig. Titel
42/341Standesamt zu Grodziczno [Urząd Stanu Cywilnego w Grodzicznie, pow. nowomiejski]